Strona Główna PZW WIELICZKA
Kochamy wędkarstwo i wszystko co się z nim wiąże.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kąpielisko
Autor Wiadomość
rafi73 

Wysłany: 2012-06-02, 12:07   

mam pytanie czy na brzegach wedkarzy pijanych sie nie kontroluje bo to koledzy zaówarzyłem takich kilka przypadków :-/

Herson 

Wysłany: 2012-06-02, 19:58   

Ciekawe kto będzie w stanie skontrolować jeszcze większą liczbę pijanych i wulgarnych chamów, po ustawieniu budki z piwem.
I dlaczego to inni mają potem sprzątać puszki po piwie, których będzie pełno w zaroślach i w wodzie.
Pytam się, czy to jest łowisko, czy pijacka speluna na wolnym powietrzu?

Bono 

Wysłany: 2012-06-03, 17:43   

Popieram Hersona w całej jego wypowiedzi.Niedługo to my wędkarze będziemy intruzami nad tym zbiornikiem!!

banip 

Wysłany: 2012-06-06, 17:13   

Mało tego, gdy w pobliżu 10 metrów będzie syf to wędkarz odpowiada. A już nie wspomnę o spiningowaniu, gdzie żeby sobie spokojnie rzucić, pierw będę patrzył czy nie ma syfu,. Już raz prawie mi za to zabrano pozwolenie

Sikor 
SG Karp Team

Wysłany: 2012-06-21, 10:39   

mam pytanie
1 kto dał zgode na postawienie tam tego przybytku
2 kiedy i gdzie był ogłoszony przetarg na firme która ów przybytek tam postawi
3 czy istnieje możliwość dzierżawy/wynajęcia kawałka terenu pod podobną działalność (np. rowerki wodne)
4 co ile jest wymieniany toj toj

Bogdan-krakow 

Wysłany: 2012-06-28, 18:00   

szkoda ze nie mozna lowic soboty i niedziele przez kąpiących się ludzi

Herson 

Wysłany: 2012-06-28, 23:08   

Zarząd koła robi wszystko żeby ten zbiornik z łowiska zamienić w kąpielisko.

galezow 

Wysłany: 2012-07-01, 21:35   

Dzisiaj byłem na chwilę zobaczyć co tam na Brzegach. To co zobaczyłem.......gorzej niż na Kryspinowie....Dramat

RewersCurtisa 

Wysłany: 2012-07-09, 11:37   

Byłem wczoraj na Brzegach. Objechałem cały staw i w końcu znalazłem wolne miejsce - w krzakach, bo na inne raczej nie było co liczyć... Wrzuciłem wędki do wody. Nie bez problemu, bo chcąc uciec od hałasu rzucałem na środek, a tam: nurkowie, pływacy, pontoniarze, kajakarze i ch... wie co jeszcze. Wędki zwinąłem po godzinie gdy facet z lalunia na materacu wpłynęli mi w żyłki. Ktoś napisał, że niedługo to my wędkarze będziemy intruzami. Halo! już jesteśmy. Ja wszystko rozumiem. Potrzebę ludzi do zarabiania i potrzebę tych co dają zarobić wypoczynku w słoneczne dni nad wodą. Ale do ciężkiej cholery! Zapłaciłem za możliwość wędkowania na tych wodach. Czekam cały tydzień na sobotę, niedzielę by się zrelaksować nad wodą, połowić, a tu nie dość, że nie ma gdzie dupska wcisnąć to jeszcze ludzie mnie opieprzają, że im wędki rzucam tam gdzie oni się kąpią! Z tego co pamiętam to zakaz na tym akwenie dotyczy pływania, a nie wędkowania! Koło zamiast rozwiązać problem, nie wiem... wytyczyć plażę resztę dla nas - no cokolwiek! To ciągnie mamonę z dwóch stron. Nie wiem czy nikt tego nie widzi czy nie chce widzieć ale dla mnie wygląda to tak, że ludzie którzy rządzą kołem mają to koło tylko po to by móc zarabiać na plażowiczach. Gdyby nie było wędkarzy całe ten cyrk można by nazwać przedsięwzięciem komercyjnym. Pod płaszczykiem działalności koła wędkarskiego można to robić po prostu od tak tylko, że kosztem wędkarzy... Przecież wpuszczając ludzi za opłatą na tereny użytkowane przez koło, koło zgadza się na: grillowanie, dystrybucje alkoholu, pływanie, pływanie łódkami pontonami, śmiecenie, że nie wspomnę o tym jaki ma to wpływ na rezerwat... Najlepiej by było, by wędkarze przyjeżdżali sprzątać i płacić za karty. Czekam na dzień kiedy w myśl jakiejś nowej uchwały pan na bramce skasuje mnie 8 złotych za wjazd...

zielony1983 

Wysłany: 2012-07-09, 22:15   

A z tego co pamiętam i co pisało na stronie koła to ten cyrk z piwem i kiełbasami miał być do zakończenia euro czyli do 1 lipca . A tu nagle czytam że do końca wakacji .Brawo

RewersCurtisa 

Wysłany: 2012-07-09, 23:04   

Pozwolę sobie na cytat... "Kasa Misiu Kasa"

RewersCurtisa 

Wysłany: 2012-07-09, 23:08   

A mistrzostwem świata jest wypalanie nad ranem śmieci ze śmietnika koło budki z piwem. Ja pie.... aż mnie trzęsie. Następnym razem nagram i przekażę komu trzeba. Syfu gorszego narobię niż zostaje po plażowiczach w sobotę.

Sikor 
SG Karp Team

Wysłany: 2012-07-10, 13:10   

czy ktoś raczy odpowiedzieć na moje pytania ? :?: 8-)

RewersCurtisa 

Wysłany: 2012-07-13, 07:08   

Oszalałeś:) Przecież one są trudne i niewygodne...

RewersCurtisa 

Wysłany: 2012-07-18, 10:48   

Wygląda na to że jeżeli będziesz chciał jakiejkolwiek odpowiedzi to będziesz musiał wystosować oficjalne pismo. Szkoda! Też byłem ciekaw.

Odpowiedz do tematu